| SimpleSergio a întrebat:

Ce stiti despre NLP? (Programare neuro-lingvistica). Ati invatat vreodata despre NLP? a functionat? in ce consta? cum poti invata? big grin Astept cu nerabdare raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pune mana pe carti de NLP daca vrei sa afli in ce consta si daca functioneaza. Depinde de la persoana la persoana, pentru ca e mult de lucrat cu tine. Depinde de vointa, determinare. Da, functioneaza insa se poate intoarce si impotriva ta daca ai o constiinta.

1 răspuns:
| SimpleSergio explică:

E mult de lucrat cu mine? cum ti-ai dat seama?