| larya234 a întrebat:

Ce talente aveti? l-ati dobandit s-au v-ati nascut cu el?-fundita pentru cel mai "special".

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Taelntul meu este sa umblu pe calculator si sa fiu un hacker cred ca stiu cam tot ce se poate sti despre calculator dar mai am de invatat la hack si talentul meu este dobindit pentru ca nu mi-a placut calculatorul de la inceput decit cind maim luat unu si l-am deschis prima data mi-am dat seama ca el este destinul meu plzz fuldita apropo am 11 ani

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Am mai multe talente:
- vorbesc romana cursiv
- stiu sa scriu
- stiu sa citesc
- ma pot exprima in cuvinte

| pwp a răspuns:

Talentul meu este vocea.
m-am nascut cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| DildăuPaispe a răspuns:

Desenul. De la 7 ani desenez bine. Acum lumea se mira de ce desenez.

| Kazimir a răspuns:

Eu am un talent special. pot scoate flacari pe fund!

| roxycool a răspuns:

-vocea
-dansurile moderne
-desenul
-sa vorbesc engleza
-patinajul
si am 10 ani!

| anonimul a răspuns:

Eu aveam 6 ani si toti copii din cartier jucau fotbal si eu il uram, si nu eram bun deloc... apoi m-am ambitionat si acum am 14 ani si nu am vazut jucator mai bun ca mine...deci talentul este dobanditbig grin

| TheSpecialOne a răspuns:

Eu pot sa imi misc o ureche separat de cealalta, pot sa imi misc narile, pot sa imi misc penisul si pot sa dau din pectorali ca ala de la Ballance.