| kaileemckenzie a întrebat:

Ce telefon imi sugerati? thinking Sau care dintre iphone 4 si samsdung galaxy s2 ii mai bun? Fundaa kiss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S2. Crede-ma. Are grafica mai buna si culorile mult mai frumoase. E usor de tinut.

6 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Amândouă sunt bune în raport calitate-preţ. Iţi recomand iPhone. thumbs up

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Samsung Galaxy S2.

| InViataReala a răspuns:

Iphone 4

| Darker a răspuns:

Eu am LG Optimus L3 si sunt multumit de el, dar singura probelma ar fi ca nu cred ca pot baga jocuri.

| Lorenzo201 a răspuns:

Sall uite iphone 4 merge foarte rapid pe internet dar eu tiasi spune sa alegi galaxy s2 pentru cai mai performant.Si eu eram intrea astea 2 si am ales samsungu galaxy s 2 sincer is foarte multumit de el si merita mult mai mult sa-l iei decat iphone 4

| VARTEjjika a răspuns:

Eu as sugera... pai... Samsung galaxy s2. /winking happy