| RiRi5846 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou,ce imi sugerati? Vreau un telefon bun, in momentul de fata ma gandesc sa imi iau Samsung Galaxy s4 sau Iphone 5.Pareri?

Răspuns Câştigător
| FantassyyN a răspuns:

Am auzit multe pareri proaste despre iphone 5, insa mie sincer imi place. Il am de jumatate de an si nu mi-a facut probleme. Eu cred ca S4 e cam prea mare... Insa tu decizi. Succes!

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un LG L7, pentru ca este mai ieftin ca cele doua si la fel de bun.
Bafta!

| Tarabostes a răspuns:

S4 e cel mai bun telefon de pe piata. Ti-l recomand din toata inima!

| adyriadry a răspuns:

Eu zic Galaxy iphone nu e cine stie ce iar daca chiar vrei iphone atunci iphone 4 iar in ce priveste Galaxy ti-as recomanda s3 si nu s4 pentru ca parul nu e asa bun. Saptamana ce vine imi iau sie galaxy s3 deaceia ca si eu am cautat mult si mi-am pus mereu intrebarea care si acesta a fost cauta pe net nite info despre cele doua telefoane.

| CeceThorne a răspuns:

Ori ce-ai face sa nu-ti iei IPhone! O sa regreti! O sa ti se stice repede! asa ca daca vrei unul bun ia-ti orice in afara de iphone si LG! Nokia e mai recomandat! oricum i-ati ce vrei! numai fa o decizie cu capul! nu da bani deageaba!