| Andreea1327383 a întrebat:

Buna! Ce telefon iPhone imi sugerati?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

X sau 11, 12 e încă exagerat de scump și nu e o diferență așa mare față de 11, în plus dacă n-ai mai avut iphone, trebuie să-ți cumperi căști și încărcător pentru că nu mai vin în cutie de la 12.

| Zuzu1991 a răspuns:

Iphone 2. . big grin

| mastadont a răspuns:

Oricare îți poți permite, cu cât e mai nou cu atât e mai bun. Depinde mai exact ce îți dorești. Dacă vrei un iphone bun și relativ ieftin îți recomand iphone SE 2020.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone xs
iPhone 11
iPhone xs max
Chiar și iPhone x e ok și xr

| XxEddyXx31 a răspuns:

Depinde de ce buget ai. Insa eu iti recomand un iPhone SE (generatia a 2a), un iPhone XR, sau un iPhone 11/ 11 pro, depinde cati bani esti dispus sa cheltui.

| Stefantar a răspuns:

Cred că iPhone SE este o alegere optimă.