| QAkkyQ a întrebat:

Intrebare pentru fete: Hey fetelor...happy voi cum va imbracati ca sa iesiti afara daca e cald si frumos ca azi cel putin in Bucurestihappy ssi cum va faceti parul... ce tenesi preferati? dar haine?

1 răspuns:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Daca e asa mai caldut, niste blugi, un tricou mai lung, o geaca de blugi sau ceva mai scurt, tenisi si ochelari de soare.
Daca e chiar cald, pantaloni scurti sau fusta, strampi negri in general, un maieu, tenisi sau balerini si ochelari de soare. big grin
Parul. thinking
Cam tot timpul il tin deslegat, dar daca e f cald imi fac coada sau coada impletita. happy