| IMISSYOUBABY a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin reprezentant avon raspuns rapid... dau funda! trebuie sa mai comand ceva de o suma de bani ca sa devin?

6 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

Pai sa te inscri:)
Uite aici poti sa o faci: http://www.reprezentantavon.ro/

| InsaneDoll a răspuns:

Pai sa te inscri:)
Uite aici poti sa o faci:
http://www.reprezentantavon.ro/

| Anaa_6343 a răspuns:

Pai poate prin orasul tau sunt pe strada sunt reprezentantii Avon, te ducii acolo cu mama ta sau cu bulentinul ei.
Daca nu te ducii la o agentiehappy
Si ei itii va da sa complectezii niste foi.si o carte Avon iti va da una pe fiecare luna credthinking cu ea preei comenzile, te ducii acolo la ele si iti va da ceea ceea ce au comandat persoanele respective, si in interval de ceva timp persoanele respective trebuie sa-ti deea banii si tu ii predai.
Mai adaug ceva daca ai varsta de buletin de ducii cuu buletinul tauhappy
Daca nu ai inteles lasa-mi id-ul tau sa-tii explic maii bine.

| rockmantic a răspuns:

Intri pe site-ul oficial avon.si completezi forumularul online prin care devii reprezentant.Il trimiti.si in cca. o saptamana te contacteaza cineva.Te cheama la sediu.completezi un act.Iti da cataloage. si un utilizator si o parola ca sa trimiti comenzi online si gata.

| IMISSYOUBABY explică:

Trebuie sa urmez niste pasi ceva unde trebuie sa comand niste produse in valuare de o anumita suma de bani ca sa devin?