| anonim_4396 a întrebat:

Hei bunahappy. Am 13 ani si as vrea sa devin reprezentant Avon sau Lady's. Intrebarile mele sunt:
1.Pot deveni reprezentant la 13 ani?
2.La ce credeti ca e mai convenabil sa fiu reprezentant...la Avon sau la Lady's?
3.Imi puteti da detalii despre ce trebuie sa fac ca reprezentant?
4.Am auzit ca daca strangi o anumita suma de bani nu stiu ce iti da..Ma puteti lamuri? Multumescbig grin

5 răspunsuri:
| pap3rclip a răspuns:

1.poti deveni la ce varsta vrei
2. cred ca Avon
3. pai o sa primesti niste produse pe care apoi tu trebuie sa le vinzi. Stii cum sunt tarabele alea pe strada cu multe produse cosmetice care nu le cumpara nimeni, as avei fii si tu. Ma rog, ideea e ca le vinzi printre prietene, gen "Mama, stii ce tare e crema asta, iti iau si tie una daca vrei."
4. Chiar nu stiu ce iti da. Satisfactie laughing - nu glumesc, iti dau robabil o suma de bani inapoi, sau niste produse gratuite.

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| Mymytica a răspuns:

1.poti deveni pe numele unui adult
2.la Avon
3.da-mi add: avonncosmetics32
4.da ai discount la comenzile de peste 120 ron
(sunt lider Avon te pot inscriehappy

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi, nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand, iti explic eu tot.
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| Cristina_Alina_Costache_1984 a răspuns:

Buna domnisoara de 13 ani!
1. la aceasta varsta poti folosi de ex numele mamei cand creezi contul.
2 calitatea produselor Lady's e intr-n bun raport cu pretul, la avon....nu vreau sa-i vb de rau dar...iti trebuie comenzi mari pentru a simti beneficii adevarate.
3 eu sunt reprezentanta si la Avon si la Lady's, dar ti-as recomanda Lady's cu draga inima.
4.Nu cred ca la varsta ta, fara a te jigni in vreun fel, te poti ocupa de vanzarea produselor avon pe care ti le dau ei gratis la atingerea unui anumit plafon de comanda(cam maricel!).
Daca vrei mai multe detalii da-mi un semn la printzy_tau2000@yahoo.com (nu te obliga nimeni sa te inscrii nicaieri fara sa pui in balanta avantajele fiecarei firme si sa iti alegi ce e cel mai potrivit pentru tine. alegerea e doar a ta!