| lauramierea a întrebat:

Ce va doriti de craciun?

Răspuns Câştigător
| Biutzuca a răspuns:

Pe cineva langa mine (cineva anume) happy

12 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Un Samsung Corby. L'am comandat de pe net`, a zis că vine azi, între 9 şi 18. `De'abia aştept! happy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Un mp3, Si multa sanatate ca e mai buna decat toate!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cumparaturi in NewYorker. laughing
Si orice alt magazin din Carefour. laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Laptop, sanatate, fericire, niste CD-uri, niste DVD-uri, niste dulciuri si note mari la scoala. Cer cam multe laughing, nu-i asa? Tu? Numai bine! Cu drag, Lola.

| mnia a răspuns:

De doi ani imi doresc un Ipod nano, dar nu-l voi primi, pentru ca nu m-am comportat destul de bine si nu am avut rezultate extrem de bune la scoala(nu te gandi la note sub 8, nu am asa ceva, dar si 8 e destul de raulaughing ).

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Pai mi-am dorit un telefon Samsung S5230 La fleur si la-am primit :
http://www.loopycellphones.com/......dition.jpg
Si haine noi, Ugg-uri, si cam atat sunt deja prea multe...

| SelluMarrie a răspuns:

Un parfum, o pereche de UGG-uri si o pereche de ochelari stil tocilar love struck

| ştrumf_8528 a răspuns:

Un Fat-frumos 8-).

| tvictory68 a răspuns:

Sa maninc sarmale, cirnati si caltabos

| Uw33Ty a răspuns:

Sanatate ca`i mai bunah decat toate
1.haine
2.multhe animaluthe de plus :X
3.si un inel cu diamante :X

| RougeEttiquete a răspuns:

EU imi doresc 10 pene de chitara, O curea pentru chitara, cizme de iarna si niste modele pentru unghiibig grin

| andy2010 a răspuns:

Skiuri!