| AnisiaKaty a întrebat:

Ce doriti de Craciun?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sanatate si un Samsung galaxy s2

| WhatMeanLove a răspuns:

Love.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Iubire.

| Xtadelo a răspuns:

Nimic

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa nu mai minta parintii ca Mos Craciun exista.

| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Nu esti prea dură? Poate nu mai esti chiar un copil, dar fiecare vârsta are frumusetea ei. Cum să poți răpi unui copil încrederea în Moș Crăciun? Există oare om mare care să nu se lase înduioșat de bucuria afișată pe chipul copiilor care-l așteaptă pe Moș? Mie îmi place să le privesc chipul, să le simt emoțiile...în așteptarea bătrânului Moș happy!
Nu poti sa spui unui copilas care crede cu tărie în el: "nu există, sunt basme". Trebuie să fii prea crud!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Asta e dorinta mea, nu e nimeni crud. O lume fara minciuna e mai buna. Poate sa ii dea cadoul pur si simplu din dragoste, e plina lumea de minciuna de ce sa continue?
O zi buna! ^^

| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Există si minciuni nevinovate big grin!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Nup. Minciuna e minciuna.

| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Ai crescut! Asa gândesc oamenii mari. Copilăria își are farmecul ei.

| NOname a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Deci eşti pentru interzicerea Bibliei şi tuturor poveştilor din copilărie?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Stiu ce vrei sa zici tu, dar, minciuna e minciuna pentru oricine, poate sa fie si bebe.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru NOname):

Sunt pentru adevar. daca tie it place sa cresti copii in minciuna, fa cum vrei. O zi buna iti doresc.

| Belengherul a răspuns:

Sanatate. Si sa nu vina sfarsitul lumii laughing