| Sweety_6100 a întrebat:

Ca va doriti de Craciun?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

De Craciun doresc ca mosul sa-mi aduca un nepot sanatos.

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Un portofel micut exact cat sa intre banii, pentru ca al meu e mare si nu-mi place deloc

| Ballet a răspuns:

Grea intrebare...big grin
-Fericire pe tot pamantul
-Sa aiba toti tot ce isi doresc
-Sa dispara criza economica laughing.
-Un Iphone nou big grin. Ca ala vechi s-a uzat laughing
-Sa vina Mosul la toti, indiferent de ce fapte au facut, fiindca toti merita o a doua seansa big grin
Si atat big grin
Tu?

| Dana a răspuns:

1.Sanatate
2.Placa de par
3Halat de baie
4. Dulciuri
5. Iubire
6. Fericire

big grin

| RA94 a răspuns:

-un bar cu bautura gratis
-sa stau cu gasca acolo
-sa-mi fac o gagica
-si betia pe care as face-o acolo sa dureze cat craciunul( adica 3 zile )

| emoboy a răspuns:

Vreu ceva pentru spiritul de Craciun! Iubire sanatate! Ceva lucruri materiale nu! Dar gestul conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate

| cristiyana a răspuns:

As vrea sa am bani pentru a face cadouri celor din jurul meu.ador sa-i vad fericiti.happy si as vrea sa fiu iubita de aceeasi persoana pe care o iubesc happy asta imi doresc happy

| 2FastRazvyYou a răspuns:

Play Station 3 cu GTA IV si dulciuri