| RaR a întrebat:

Ceas putea sa fac pe pc ca sa treaca timpul mai repede doar cu mousul ca am mana in ghips?laughing

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sa citesti niste intrebari/raspunsuri pe TPU, si sa-ti exprimi parerea prin vot (folositor, amuzant, etc.). Timpul va trece repede si cu folos. Vei putea sa si inveti ceva de la altii.
Succes! Sa te faci bine cat mai repede! Sarbatori fericite! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

RaR, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| AnemonaP a răspuns:

Imi pare rau ca ai mana in ghips, pai poti sa te uiti la poze, sa asculti muzica, sa scrii pe TPU, sa te oci jocuri etc

| ღmirunikaღ a răspuns:

Intra pe http\\:www.conquiztador.ro e super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un film de Craciun, film documentar, film normal...
Altceva nu imi vine in minte ca sa poti face cu mana in ghips...