| LittleBlackStar a întrebat:

Cee parere aveti de cei care fac atata tragedie pt.ca li se fura pagina?! straight face
Adica da, OK, nu este frumos ce fac personale respective(cele care le fura pagini) dar pan' la urma este o pagina! Este ceva important dar nu chiar atat incat sa faca o tragedie imensa pentru asta.Adica incerci sa o recuperezi cum poti dar daca chiar nu functioneaza sa-si faca alta! straight face
Cand ii vad pe unii cat se strofoaca pt.ca numai au pagina laughing
Deci cei care o fura sunt nesimtiti straight face
Ieri ceva prietena de-a mea a furat o pagina mare cu peste 5.000 like straight face
I-am spus ca fost f. urat ce a facut,si sa sa-si faca una singura sa le-o dea inapoi,ca nici ei nu i-ar conveni etc.Ea a fost de acord cu asta(desi a durat mult sa o conving)Dar cand a intrat pe pagina fostele admine au injurat-o de mama focului straight face Si au jignit-o! I-au spus:proasta,handicapata,"du-te si te impusca",sa moara toata familia ta,cretina,satana si alte cuv. si injuri urate.
Eu inteleg ca au fost suparate pe ea, si ca nu o suporta dupa ce a facut, pentru ca a facut ceva ff urat dar...nici chiar asa!straight face Sa vb in halul ala si apoi chiar sa-si faca ANTI-PAGEURI catre prietena mea. sad
Adica este doar o pagina! Sunt chestii mai importante decat asta.
Dupa ce prietena mea a vazut ce a scris fetele alea despre ea s-a simtit fff prost si atunci s-a hotarat ca nu le mai da pagina.Ea chiar vroia sa le-o inapoieze si sa-si ciara scuze dar dupa ce a vazut ca i-au spus fetele alea nu a mai facut-o!
Ea este acum suparata pe mine pentru ca crede ca eu tin cu ele! Dar nu este asa! Am spus doar ca nu a fost frumos ce a facut atata tot! Si ca ar fi bine sa le dea pagina inapoi.Ea acum insa numai vrea sa vb cu mine crying
Voi ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? PLZZZZZZZZZZ HELP!
DAU SI FundaVOT

4 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Sint de acord cu tine ca acest lucru nu e frumos, pentru ca adminele s-au straduit din plin sa faca ca acea pagina sa ajunga la multe like-uri, pentru ca si eu am o pagina la care muncesc foarte mult si la care nu pot strange nici macar 100 de like-uri. Dupa parerea mea ar trebui sa vorbesti cu prietena ta si sa-i spui ca tii cu ea nu cu ele, dar si sa-i mai spui inca odata ca a fost un lucru urit ceea ce a facut ea...ca sa o convingi ca antratevar tii cu ea ar fi bine sa-i faci un cadou gen,, bratara a prieteniei''' sau ceva ce sa contina initialele voastre.Bafta!

| Cosmin86 a răspuns:

O pagina de facebook o faci sa socializezi cu prietenii, daca are 5000 de like-uri probabil nu cunoaste nici 5 % din oamenii aia, deci era o pagina inutila, facuta de o frustrata.

| LittleBlackStar explică:

Pagina de facebook

| hopee a răspuns:

Pai sa le dea pagina aia. nu trebuie sa no mai dea din cauza ca au facut-o in toate felurile daca o inteles ca a gresit sa nu se schimbe. si sa o inapoieze ca pana la urma de furat tot a furat-o ce rost are sa mai se ingroase treaba

Daca nu vrea sa m-ai vorbeasca cu tine... asta e dar tu stii macar ca nu ai indrumat-o spre rauwinking si i-ai vrut binele

happy