| Caramelicious123 a întrebat:

Cum imi dau seama daca prietenul meu ma inseala? Acum de exemplu mi-a spus ca intra sa faca dus, si-a luat telefonul dupa el si este inauntru de 40 de minute. Poate sa reziste fara sa ma sune toata ziua sincer, si telefonul lui abia il mai vad. Asa urat nu se poarta cu mine dar uneori nici nu se mai strofoaca sa ma impace daca sunt suparata. Cum imi dau seama, niste modalitati ceva?

9 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Te-ai gandit macar o SECUNDA ca ai TU o problema? Scuze ca iti zic, dar daca stai sa cronometrezi cat sta la dus, problema este la tine...Cel mai probabil tu il faci sa nu te sune. daca te porti asa, de ce naiba sa te sune? Sa se enerveze? Da-ti 2 palme! O sa iti revii

| andrey2012 a răspuns (pentru Purec):

Ai dreptate! Femeile nu vad lucrul asta, ca de multe ori relatiile se distrug datorita faptului ca incep sa isi "sufoce" partenerul prin tot ceea ce fac! Fac tot felul de astfel de faze(cum e masurarea timpului pe care il petrecem in baie laughing)))) si daca pana la urma nu mai rezistam si lasam totul balta, tot ele vor fi cele care vor poza in victime! A, si ca sa ii dau o explicatie domnisoarei Caramelicious123 ii pot spune ca si eu, seara, dupa ce ajung de la munca acasa, ma "baricadez"in baie si ma joc pe telefon(chiar mai mult de 40 de min). Asta e modul meu de a ma relaxa! Deci, parerea mea este ca prietenul tau te inseala...insa cu "baia"laughing))

| gabyB a răspuns (pentru Purec):

LIKE! sunt fata, dar cred ca Caramelicious123, draga, esti cam sufocanta. ai o problema daca te uiti la ceas sa vezi cat sta la baie. poate face si el o baie mai indelungata pentru a se relaxa laughing nu trebuie sa te sune din 5 in 5 minute.te suna cand vrea el! of of.

| MishuD a răspuns:

Te'ai gandit ca poate esti o "caracatita" si ca poate il sufoci si din cauza asta nu mai are chef sa te sune?
Poate doar esti paranoica si exagerezi, nu trebuie sa ii vezi telefonul, nu trebuie sa te sune din 40 in 40 min.
Relaxeaza'te si lasa omul sa respire altfel ai toate sansele sa te insele sau sa te lase. Nici unui barbat nu ii place sa fie sufocat de femeie.

| neutrino a răspuns:

Baiatul tau e foarte practic. Curand vei fi singura.

| h3r a răspuns:

Daca nu-i pasa, normal ca rezista.
Nu-l mai cauta nici tu, devino putin mai indiferenta. De ce sa-l cauti tot tu, el nearatandu-si interesul fata de tine, de relatia voastra?
Probabil banuiesti ca are pe alta si te lasa balta, insa tu ce mai astepti? Sa se intample?
Mai bine te retragi tu, pana nu e prea tarziu.
Nu te amagi singura asteptandu-l pe el sa-ti ofere atentie.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i si lui putin spatiu!
Nu trebuie sa te sune 24 de ore din 24! Sincer, esti prea sufocanta! Daca mai continui asa, te va parasi, caci nu uita, esti iubita lui, nu MAMA lui!:-J
Nu te cauta pentru ca si-a pierdut interesul pentru tine! Si-a dat seama ca esti obsedata de el si normal ca stie ca esti la picioarele lui!
II esti indiferenta! Poate ca inca e cu tine pentru ca nu a gasit alta, dar fii sigura, ca atunci cand se va indragosti de alta, te va lasa cu ochii in soare.oh go on
Te poate insela, poate ca te inseala, dar asta e doar din cauza ta, pentru ca prea il sufoci!
Pune-te in locul lui. Ti-ar place ca iubitul tau se te cronometreze cat ai stat in baie? Hai, ca e penibil!

| Cosmin1I a răspuns:

Indiferenta te poate ucide incetul cu incetul. Daca te trateaza asa raspunde.i cu aceeasi moneda.