| AddaRosee a întrebat:

Buna dimineata TPU,
Voi aveti frati sau surori? daca nu, v-ar placea sa aveti?batting eyelashes
Eu nu am din pacate nici sora si frate.dar mi-ar fi placut sa am o sora mai mica..sau poate un frate mai mare ^^

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Singur.

| zurick a răspuns:

Eu am o sora, care ma calca zilnic pe nervi, cu care ma ciodanesc zilnic.Mai ales ca-l injura pe tata si atunci si-o ia de la mine laughing
Cu toate acestea e sora mea happy
Daca sunt multumita?
Crede-ma ca este o pacoste

| AtateaConditii a răspuns:

Da am un frate si o sora, e bine ca ai cu cine sa vorbesti, te ajuta. Dar mai sunt si parti rele cand se razbuna si iti lingusesc parintii si te face sa pari vinovat chiar daca nu esti ei stiu cel mai bine cum sa iti vina de hac in fata parintilorlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doi. Unul mai mare și unul mai mic...
Nu știu cum e altfel, dar sunt mulțumit. big grin

O mică nemulțumire am totuși... laughing Cât timp am fost numai 2 ascultam cu plăcere de fratele mai mare, pentru că era și logic - eu fiind cel mai mic. Când a venit cel mic am crezut că va juca și el același rol și o să am și eu un mic ajutor care să-mi asculte ordinele. big grin M-am trezit la final că am doi șefi. laughing Exagerez un pic, dar de multe ori mă întreb: cel mic n-ar putea face el asta? Răspunsul e afirmativ, dar tot eu fac - din cauză că-s mai obișnuit, poate... happy

Oricum, cea mai mare bogăție e mulțumirea. Nu-ți fă probleme din cauza asta... Un prieten apropiat poate ține locul unui frate, poate chiar mai bine.

| Veromi321 a răspuns:

Spune-le parintilor tai ce ti-ar placea, si poate trec la treaba sa-ti indeplineasca dorinta happy

| dadionetwothree a răspuns:

Eu am o sora. Ar fi trebuit sa am si un frate mai mare, dar asta e, nu a fost sa traiasca...