| Carlitza a întrebat:

Ceva carti pentru imbunatatirea vocabularului?big grin

4 răspunsuri:
| HepiBăluuns a răspuns:

Dexlaughing

| edysan a răspuns:

Orice carti sunt bune pentru imbunatatirea vocabularului insa pot spune ca dupa ce am citit Jules Verne din colectia Adevarul chiar am simtit o schimbare. La inceput posibil sa ti se para cam plictisitoare insa dintr-o data te implica in actiune...

| spyware a răspuns:

Orice carte e buna pentru imbogatirea vocabularului. Iti recomand " Elevul dima dintr-a saptea" - Mihail Drumes. " Omul invizibil " -H. G Wells. Si poezii, Eminescu * in principal * N.Stanescu. L. Blaga, cam tot ce are titlu si coperta e foarte bun.

| Alex_8333 a răspuns:

Dex