| Ioanaalexandraa a întrebat:

Care poate sa-mi spuna cea mai buna carte, sau o carte de imbunatatirea vocabularului?

3 răspunsuri:
| MrLovin a răspuns:

In general, aproape orice carte iti va imbunatati vocabularul, dar eu iti recomand cartile filozofice. Trebuie doar sa pui mana si sa citesti, sa nu ramai la stadiul de "e si maine o zi". Bafta si spor la dezvoltarea intelectuala!

| Sadic a răspuns (pentru MrLovin):

Cărţile filosofice sunt destul de complexe şi le înţelegi greu dacă nu citeşti încontinuu...s-ar putea să-ţi displacă la început. Îţi recomand Mănâncă, roagă-te, iubeşte happy

| MrLovin a răspuns:

Daca nu ai vazut pana acum filmuletul realizat de Sectorul 7, iti dau acum 1 link. Este genial si adevarat http://www.youtube.com/watch?v=s1eUO6u3RN4