| Psycho a întrebat:

Chestia e in felul urmator : am un blog cu poezii.Si tocmai mi-a spus o colega ca as putea face bani cu el. Daca pun nu stiu ce reclame pe el.Si primesc euro, odata pe luna, de la western union.Stiti ceva in legatura cu asta? E adevarat? Imi puteti da ceva informatii? (multumesc anticipat)

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pai daca ar fi asa, toata lumea si-ar pune reclame din alea. O sa primesti, dar doar daca cineva face click pe reclame si nu o sa primesti un euro sa mai mult, ci doar cativa centi, depinde de cata lume face click pe reclame.

| dulcik a răspuns:

Este vorba de google adsense

| wert a răspuns:

Incearca cu reclamele google ad-words, poti face cateva sute de euro pe an, sau chiar mai mult, acum depinde cat ti-e de vizitat site-ul