| chocolate27 a întrebat:

Cine ar trebui sa castige la "Romanii au talent"in opinia voastra?

12 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Tutu Adrian:*

| andragrigoras2000 a răspuns:

Tutu adrian, logic!love struck

| Gufiii a răspuns:

Tutu adrian

| GuessWho a răspuns:

Eu as vrea ca Tutu Adrian,insa ar fi pacat caci si Narcis are o voce buna,chiar foarte buna,plus ca-i bacauan,aproape de minelaughing
Dar si Adi e talenat, plus ca compune pentru parintii lui si melodia aia "Iubiti-va parintii" m-a facut sa plang.
Indeamna toti tinerii din Romania, cat de importanti sunt parintii cat trebuie sa-i iubim si sa-i respectam!

| VORTEX a răspuns:

Cel mai bun sa castige big grin

| ellalove a răspuns:

SE pare ca toti vor adrianlove struck.normal e super bun:*

| ToxiikGirl a răspuns:

Adrian Tutu

| adelynaa a răspuns:

Tutu adrian
pentru ca pe langa talentul pe care (voce, dans) a avut puterea sa se deschida in fata intregi tarii... si se vede in ochii lui suferinta prin care trece,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa castige Medea. A muncit mult.

| SummertimeSadness a răspuns:

Tutu Adrian

| bratzdeea a răspuns:

Ianau narcis iustin

| Andrutssa_2295 a răspuns:

Eu as dori sa castige Tutu Adrian.In primul rand, nu are parinti, munceste de la varsta de 14 ani, este singur pe lume, si are un curaj foarte mare.Plus ca este talentat.
Sper sa castige, merita.

P.S. Merita mai multi participanti, dar aceasta e opinia mea happy