| Dariius1610 a întrebat:

Cat costa un aparat dentar cu bracketi colorate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| theodorafemme2001 a răspuns:

Al meu a fost 1200 de lei, dar poate ajunge pana la 2000 de lei. Te referi la cel cu brecketi metelici si cu elastice colorate, nu? daca mai ai intrebari, te astept in privat! Funda?

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

In functie de cabinetul unde iti pui aparatul, poate varia intre 900 si 1500 cel cu bracketi metalici. La clinici de fite poate sa fie si mai scump, dar decat sa dai 2000 la o clinica de fite, mai bine dai aceiasi bani pe un aparat fizionomic (bracketi la culoarea dintelui) la un cabinet obisnuit. Unde lucrez eu e 1100 cel metalic si 2500 cel cu safir. Pretul este petru o arcada.