| Popa_George_1996_u2Sd a întrebat:

Salut, m-am mutat cu munca in București si voiam sa imi iau o chirie (am gasit ceva ieftin) in sectorul 2 pe Alexandru cel Bun, chiria e tentanta, dar zona parca are ceva in neregula, da vibe de cartier periculos. Stie cineva zona si poate sa imi confirme daca este ok?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zona tei periculoasa? neee, nici pe departe.

| Popa_George_1996_u2Sd explică (pentru suntserios):

Pareau multi multi bombardieri si oameni sictiriti, asa plictisiti de viata, nu stiu daca e de la Bucuresti

| suntserios a răspuns (pentru Popa_George_1996_u2Sd):

Sa fii plictisit de viață înseamnă că ești periculos?

| minrest a răspuns:

Stau intr-un cartier vecin, Aviatiei, dealtfel am venit din Tei chiar acum, si ma mira ca cartierul Tei poate parea prost sau periculos. E un cartier sigur.

| Yuoia a răspuns:

In zona Tei, unde sunt si niste facultati? E bine. Poate te-au speriat studentii. happy

| anonim3248 a răspuns:

Zona e bună, nu ai probleme acolo.