| Diana100001 a întrebat:

Cine imi poate da cele mai trasnite idei pentru o super petrecere? Dau funda! (si apropo, cat mai repede!) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HendrixKafkaLOVE a răspuns:

Bună, Diana. O idee bună ar fi să mergeți la paintball, asta dacă în oraș sunt persoane cu echipamentele necesare(sunt niște... puști cu biluțe cu vopsea și vă împușcați). Sau poate ai karaoke. sau...niște baloane cu hârtii micuțe și legați la ochi încercați să le spargeți!
Sper că ideile mele te-au ajutat sau măcar...amuzat. Să te distrezi la petrecere, Peace!