| Smile007 a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei. ce sa fac la o petrecere de ziua mea (azi e ziua mea ) Repede va rog.Ptr cel mai cool raspuns dau FUNDA. Sa nu fie idei de-ale trasnite ...mrs

Răspuns Câştigător
| dennissy a răspuns:

Azi e ziua si prietenei mele! la multi any...incearca sa unfli niste baloane,(daca dai petrecere acasa)sa faci petrecerea in curte sau in cea mai frumoasa si spatioasa camera de a taa,sa comanzi un tort belea, sa pui multa muzica frumoasa, si sa va simtyty bineewinkingwinkingla multyyyyyyy anyyyyyyyyyyy!

3 răspunsuri:
| LawwraD a răspuns:

Pai sa dansati, va mai jucati ceva, adevar sau provocare. Chestii care sa nu va plictisiti. straight face

| BiuLR a răspuns:

Puteti sa jucati sticluta, dansati, faceti un karaoke, multe poze, ziceti bancuri, uitati-va l filmulete amuzante, la un film.

| Delia_7017 a răspuns:

Fa-ti un tort fals numa din frisca si carton si fa-te ca-l scapi.rolling on the floorLA multi ani!