| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da un sait bun de pe care pot lua un flash player bun care sa mearga pe programul opera si sa mearga foarte bine pe site-ul webkinz(pe cel care il am acum la vreo 5 jocuri de pe webkinz ma joc pe ele si cand vreau sa ies se blocheaza si trebuie sa ma loghez iar si nu e problema de la sait e de la flash)cel mai bun raspuns ia fundita! help me!

Răspuns Câştigător
| cyadron a răspuns:

Recomand sa instalezi ultimele versiuni de flash player. Intra pe filehippo.com si trage Adobe Flash Player (atat IE cat si non-IE). Bafta