| BiaaMikaleson a întrebat:

Cine imi poate spune de ce nu apar raspunsurile mele pe TPU cand le pun.

Răspuns Câştigător
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Trebuie sa fie aprobate de un moderator sau administrator al site-ului pentru a se asigura ca nu au continut obscen ( cuvinte urate)

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Apar, dar dureaza ceva pana se incarca, aveam acceeasi problema ca si tine. Dupa 15-20 de minute o sa vezi ca apar

| Nymphetamine a răspuns:

Apar dar peste un timp : 10-15 minute. happy

| agentulagent a răspuns:

Apar raspunsurile fiecarui utilizator, dar trebuie sa astepti cateva minute. SI la mine se intampla la fel, dar presupun ca este din cauza serverului ca este prea incarcat. Daca dai un raspuns si te uiti dupa 10 minute, vei realiza ca a aparut si al tau.

| DΣΣΔ a răspuns:

Depinde se poate sa nu ai adresa de email confirmata sau apar dupa ceva timp...

| BiaaMikaleson explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri