| raph2010 a întrebat:

De ce nu imi mai apar raspunsurile mele pe TPU? tastez raspunsuri si numai apar...sad

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

Buna! Asa mi se intampla si mie de multe ori dau raspunsuri si cand dau la sectiunea Vizualizare profil nu imi apar acolo in pangina exact numarul de aspunsuri date de mine dar in cateva zile apar toate corecte! Ai sa vezi in 2-3 zile iti apar! Funda?

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Uneori site-ul asta merge f greu. Trebuie sa te incarci cu multa rabdare inainte sa intri pe elhee hee O sa iti apara raspunsurile dar mai tarziu.

| LaChatte a răspuns:

Dai de multe ori pe "Raspunde" pana scrie ca e in baza de date sau o smecherie! pui oricare intrebare si dupa ce iti apare macar un raspuns intri repede pe "Y! Mail" (pe "netisoru' tau") si vezi un mesaj de la agentii TPU si mai jos ai un chenar in care scrii problema-ta.
bafta!