| Denny a întrebat:

Cine imi spune si mie o poveste de groaza buna, ca sa imi inghete sangele in vene cand o citesc?big grinbig grinbig grin

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Regii nisipurilor sau Zburătorii nopţii de George R R Martin, pe prima o poţi citi aici http://www.scribd.com/doc/30154/Martin-George-RR-Regii-nisipurilor

| smilerz19 a răspuns:

Citeste "Masca mortii rosii" de Edgar Elen Poe. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Alien a răspuns:

Diavolul umblă printre oameni, iar cei mai curajosi dintre ei, cei aleşi de Dumnezeu se ridică şi luptă cu crucea în mână. Nu sunt poveşti pentru copii, ci adevărate filme de groază care rulează la ţară. Aşa arată vânătorii de strigoi.

Undeva în munţii Parâng, strigoii trăiesc şi mor, ca noi toţi. Bărbaţii locului se simt datori să-i trimită "dincolo". În Ţara Zarandului trăieşte omul lup, un bătân şaman. Localnicii n-au nici cea mai mică îndoială că noaptea bărbatul se transformă în lup şi ucide animalele oamenilor ca să-i îngrozească. La PoveÅ�tiri adevÄ�rate: PoveÅ�ti de groazÄ� cu strigoi Å�i duhuri rele pe www.acasatv.ro

| Moneyandfame a răspuns:

Nu o sa faci nimic in viata. A fost buna?

| fluffy_2714 a răspuns:

Atunci cand nepotelul a vrut sa bage proteza in gura bunicii lui, a observat ca acesteia ii disparuse capul.In locul lui insa, aparuse un borcan de castravetistraight face. scart, scart! pr, pr! Dezastrul s-a produs:cotoare de castraveti peste tot, cioburi de sticla. aaaaaaaa! sange si otet:o...etc,etc(ca dau in paranoia). Morala:nu lasati niciodata proteza la indemana copiilorstraight face