| YLLL a întrebat:

Cine imi zice si mie un program de editat poze asemanator cu Photoshop?big grin Nu stiu de ce nu imi merge PS..intru pe el si mi se blocheaza calculatorulthinking

Răspuns Câştigător
| dia94 a răspuns:

Programe sunt multe... dar ai incercat sa-ti modifici pozele pe internet? unele site-uri sunt chiar tari :X personal imi plac mult :X:X
iti las cateva care-mi plac mai mult :P
www.FunPhotoBox.com

www.PhotoFunia.com

www.photo505.com

www.befunky.com

www.loonapix.com

http://funny.pho.to/

www.fototrix.com

www.picnik.com

jpgfun.com

www.pizap.com

blingee.com

sper sa-ti placa si sa-ti fie de folos :P

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incearca Gimp2. Are cam aceleasi optiuni ca si photoshop-ul, dar e free. Alt program free si usor de folosit este PhotoScape.

| taylor a răspuns:

Poti sa-ti editezi poze si pe www.photobucket.com;)
Dar incearca Photoscape, Picasa...
Ai aici un site cu "Cele mai bune 25 de unelte foto, alese de utilizatori:"

http://download.chip.eu/......49618.html

| cosmingcc a răspuns:

Si www.photofunia.ro sau ". com" ori incearca sa scrii pe google. e tare sit'u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.picnik.com dar vezi ca sunt multe, cauta cu google : edit photo free, sper ca ti-am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te'ar ajuta foarte mult Photoshop! e mult mai usor de utilizat...si poti invata mai usor sa editezi poze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are virusi pc...

| volt a răspuns:

Incearca ACD SEE, nu are atatea optiuni ca PS, dar te poate ajuta la chestii de baza

| bob_1666 a răspuns:

Picasa

| alexcool12 a răspuns:

Am nevoie si eu de photoshop cine imi da link ii dau funda id meu e alexcool1536@yahoo.com