| Alyn4U a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Am Iphone 4S si nu suport un lucru cand cineva imi da un mesaj, mesajul apare pe ecran si il poate citi toata lumea fara sa fie nevoie sa-l deblocheze! cum fac sa nu mai apara? fundita! va rog help

1 răspuns:
| Ramona7 a răspuns:

Salut si eu am iPhone 4s, la un moment dat am început si eu sa mă enervează din același motiv, dar nu am cum sa faci sa nu îți mai apară, atâta timp cât îl tii in buzunar, primește mesajul, îl deblochezi, si apoi îți dispare happy