| nicko a întrebat:

Cine poate s-mi spuna detaliat cum umblu cu Adobe Photoshop CS3?

5 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale ca nu e greu, e mult de explicat la photoshop

| Vir2k a răspuns:

Nu te lua dupa @kuka.

photoshop e un program f. complex, folosit la casele cele mai mari a. k. a. hollywood si altele. modificare imagini si tot asa. e foarte greu programul dar poti invata unele chestii destul de usor si repede. exista filtre care te ajuta sa faci unele chestii.

cauta tutoriale pe net.

iti pot recomanda : http://www.photoshopromania.ro/

pentru. incepatori;)

| nicko explică:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sami modific poza pe photo shop? sunt incpatoare 13 ani va roooooooooooooooooooog help me