| alexjuly a întrebat:

Salut, am instalat Adobe photoshop si nu prea stiu sa umblu pe el, si cam as avea nevoie.Cine imi poate da niste sfaturi? Dau Fundabig grinhappy

Răspuns Câştigător
| edy141 a răspuns:

Intra pe site-ul asta www.photoshopromania.ro au tutoriale pe nivele incepator, mediu. avansat acolo gasesti tutoriale interesante in lb romana:D

1 răspuns:
| thecakeisalie a răspuns:

Ideal este sa cauti pe youtube tutoriale de Photoshop. In scris, e mult de explicat dar tutorialele video accelereaza invatarea. Spor!