| Shooter a întrebat:

Cine s-a uitat la Serviti va rog? Cum vi se pare Diana...la >corp?:care arata mai bine Diana sau Lorette?(baietii stiu la ce ma refer ca arata mai binelaughing)

7 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Ambele sunt siliconate. Ce naiba sa-ti placa la ele? Plasticul? big grin

| Shooter explică (pentru JustCosmin):

Pai plastic in fata...da in spate e naturallaughing

| JustCosmin a răspuns (pentru Shooter):

Pe la spate as lua-o pe Lorette smug... Fantezii cu negrese big grin

| piTiCcu a răspuns:

Doua siliconate.

| Tyrr a răspuns:

Diana...ce nebunii i'as facelove struck

| Shooter explică (pentru Tyrr):

Bravooo Tyrr...cel imi bun raspuns...la asta ma gandeam si eulaughing ma bucur ca e cineva de aceeasi parere.

| IonutzFreakz a răspuns:

Diana e cu mult mai draguta ca si Lorettewinking, si nu sunt rasist laughing. Si la corp ma referwinking.