| kresycenzia a întrebat:

Cine se joaca Webkinz sa imi raspunda: care tema este cea mai potrivita pentru o camila? O am din august si pana acum a avut plaja si cea cu nor, dar m-am hotarat sa o schimb si pe ultima. Deci, ce tema i s-ar potrivi, in afara de cele pe care le-a mai avut? Si sa nu fie foarte scumpa. Nu vreau sa cumpar decat tapet, podea, pat, birou, scaun, noptiera si dulap (sau cufar de jucarii), iar toate acestea sa coste maxim 4000 de kinzcash. Adaug ca se numeste Laurette si este al saptelea Webkinz adaugat la colectie (in prezent am 21). Multumesc pentru raspunsuri si sa stiti ca dau si funda!

Răspuns Câştigător
| RuNo a răspuns:

Eu cred ca cea mai potrivita este cea cu plaja. O alta prietena are camila cu tema Balerina. Eu cred ca s-ar potrivi tema Majoreta sau cea eco.

2 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)