| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine și-a comandat produse de pe EBAY. În cate zile (sau săptămâni)lucrătoare ajung produsele din SUA, China, Germania, Italia, Franța, Spania în Romania?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De obicei vin în intervalul de livrare promis pe pagina produsului.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Timpul de livrare nu e acelasi mereu. Unele lucruri vin si in 2 saptamanii, altele si in cateva luni. Vezi ca nu toate tarile acelea livreaza catre Romania, cel putin pe aliexpress asa se intampla. Eu am comandat doar din China.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din china nu cred ca vor ajunge, depinde si de firmele care se ocupa de transport.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru anonim_4396):

Tu ti ai comandat de pe EBAY marfa vreodata? Din ce TARI ti ai cumpărat marfă? Si in cat timp au ajuns produsele la in Romania? Mersi!

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică:

Da ce?