| ZuzaChoco a întrebat:

Cine stie daca pot tirmite o imagine sau o melodie de pe calculator pe Samsung Corby fara sa am cablu de date sau stick?

Răspuns Câştigător
| YosCosmin a răspuns:

Da prin bluetooth(desigur daca ai adaptor bluetooth) sau daca ai net pe mobil pui melodia poza intr-un http server unu usor de folosit e hfs http://www.rejetto.com/hfs/?f=dl si descarci de la tine din calculator, altfel nu exista nici o cale.

5 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Bluetooth

| funxhouse a răspuns:

Daca ai internet pe telefon da.

1. Iti trimiti pe mail imaginile/melodiile.
2.Intrii de pe telefon pe mail si le descarci happy

| oFatha a răspuns:

Nu se poate

| BBiiiaa a răspuns:

Dacă dorești sa trimiți o melodie de pe PC pe telefon unele siteuri au o opțiune (sau cam asa ceva) numita Send ringtone. dar ai grija dacă o folosești: te costa 3 euro, de obicei!

| clin a răspuns:

Iti poti lua un cititor de card care costa 9lei. Scoti cardul din telefon, il pui in cititor si il bagi in calculator.