| ioana_2930 a întrebat:

Hey cine are un cod webkinz? as vrea si eu unul caci am numai de proba! va rog frumos! dar sa nu ma judecati gresit! cei care nu puteti nu spuneti nimic decat sa ma jigniti... va rog frumos! v-as fi recunoscatoare, promit dar daca aveti, va rog, sa nu fie folosite sau gresite! poate fi orice fel de webkinz numai sa mearga! please, daca vreti! va pot da un cont pe ourworld primului care ma contacteaza... doar atat am din pacate! puteti? va rog!

7 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Hey, codul ala parca se da cand iti cumperi un animal din ala nu? Pai atunci inseamna ca daca vrei un cod trebuie sa cumperi animalul.Nu te descurajez dar te trezesc la realitate: nu o sa capeti unul.Pentru ca nici tu la randul tau, oricat de frumoas te-ar ruga cineva, tot nu ai da acel cod, pentru ca ai dat bani pe el.Iti irosesti timpul :-| (da si un search sa vezi ca foarte multi copii au cerut un cod si nu au primit). Asta e viata reala, sincer mai bine e sa-ti zic asa, chiar daca poate crezi ca te descurajez, dar foarte bine puteam si eu sa zic ca "mai pune de vreo 10 ori intrebarea asta si vei primi un cod" si asa te incurajam la pierdut timpul doar pentru nenorocita aia de fundita...

| AndraAlexaLove a răspuns:

Uite...Nu o sa-ti dea nimeni!
Chestiile astea costa bani, si lumea a platit pentru ele.
Un cont pe OurWorld se face in 5 min., si e gratis!
Asa ca...renunta! Cumpara'ti u unul! Un lil'kinz, nu mai stiu exact cat e, dar e pana in 30 lei.Parca 20 lei.Fa un efort, daca iti doresti asa mult!

| AndraAlexaLove a răspuns:

"mary3bee":Exact!
"ionika":Trebuia sa verifici daca are...

| ioana_2930 explică:

Bine cu toate ca visele mele s-au spulberat poate pentru. totdeauna mersi pentru descurajare andraalexa!

| ioana_2930 explică:

.odata mi-am cumparat unul dar avea codul furat! ce sa mai zic?

| ioana_2930 explică:

Nimeni