| ionif a întrebat:

Cineva incearca sa faca un canal de TV online cu desenele foxkids, jetix etc.

Link: http://cytu.be/r/JetixRomania (nu il detin, sper sa nu se considere reclama).Ce parere aveti, o sa aiba succes?

Răspuns Câştigător
| 7QA3 a răspuns:

Daca reuseste sa faca rost de ele, la numarul de vizitatori clar va avea succes. Sunt multi care ar dori sa-si indrepte copiii spre desenele de demult, mai bine decat spre porcariile de acum. Deci, daca va reusi sa aduca toate desenele animate clasice inapoi :X atunci da, va fi un adevarat succes. GARANTAT.

| ionif explică (pentru 7QA3):

Poti sa dai site-ul mai departe?

| 7QA3 a răspuns (pentru ionif):

Sigur happy dai o funda? laughing

2 răspunsuri:
Întrebări recente