| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a întrebat:

Cine stie cum se numesc desenele acelea cu pisica aia mauritio erau pe foxkids si dupa aia pe jetix. Plss ajutati-ma. :*

Răspuns Câştigător
| ~< super girl >~ a răspuns:

Wunchpunch?laughing

3 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Kid vs cat. credhappy

| Dumitrache_Andrei_1994 a răspuns:

Am si eu o intrebare. mai stie cineva cum se mai numeau desenele acelea cu un leu, si o maimuta...magica, avea ea un toiag in mana si il lovea mereu cu bastonul in cap......totul se petrecea in africa, parca. am vazut de curand o poza cu ei, si mi-am adus aminte de desenele din copilarie, si parca as viziona cateva seriale