| Marialy a întrebat:

Craciun fericit! Ce cadouri ati primit de Craciun? Eu am primit o cana pe care scrie numele meu si niste carti.

7 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Heii love struck

Pai eu am primit:
-un Samsung Galaxy G
-un aparat foto
-un set cu lantisor si cercei
-laboratorul de parfumuri
-o cutiuta cu un mos craciun deasupra in care se aflau 80 de leiwinking
-dulciuri
- o placa de par
Si cam atat, foarte bogat Mosu asta laughing

| Giinger a răspuns:

big grin Craciun fericit si tie!happy
N-am primit nimic dar poate anul viitor e mai bogat Mosu`tongue
La multi ani!

| Marialy explică:

Ce cadouri frumoase ati primit!
Giinger nu are nimic, la anul cine stie ce vei primiiwinking.

| Maria2012Jade a răspuns:

Eu am primit o chitara de la firma Aira, 2 ciocolati Milka, 2 pachete de ciocolate After Eight si 2 cutii de ciocolate Chokotoff.Cel mai mult imi place chitara.

| maria4567 a răspuns:

Eu am primit un set de pahare de cristal si un set de bijuterii cu pietre swarovski

| sebastian1999 a răspuns:

Eu am primit :
-2boxe
-tastatura si mouse wireless(acu scriu de pe ele)
Sunt foarte fericit de ce am primit!
Craciun fericit!

| Notyabusinessm8 a răspuns:

O chitara electro-acustica si muuuuulte dulciuri happy