| emilia21 a întrebat:

Crede-ti in astrologie? daca da, care sunt cele mai bune site-uri de consultare in astrologie? si daca nu credeti astept pareri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult in astre decat ologie.se refera la stele nu-i asa? alea care-ti dicteaza destinul. ce sa faci cu cime, cand, daca da, daca nu. offf santem programati ca si robotii de niste stele.asta e trebuie sa le ascultam ce spun. uite steaua mea imi zice ca trebuie sa plec la masa. ce pot eu sa o contrazic? nu

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Www.eastrolog.ro

| User a răspuns:

Crede-m
silly

| User a răspuns:

@emilia21. in caz ca nu te-ai prins, ti-am "ridiculizat" felul tau de a scrie... Esti sigura ca se scrie "credeti"?batting eyelashes

| Psycho a răspuns:

Momentan citesc enciclopedia stiintelor oculte.si chiar aseara cand citeam, am ajuns la un moment dat la fazele cu planetele.fiecare carei zile corespunde.si scria caracteristicile fiecarei persoane nascute sub semnul uneia dintre planete.sunt chestii chiar foarte interesante.
nu po sa spun ca cred sau ca nu cred.astrologia e o chestie destul de complicata.este o stiinta foarte complexa.trebuie sa studiezi si sa te informezi despre ceva pentru a te hotari daca crezi sau nu in acel ceva.momentan,nu pot sa spun DA, CRED.sau NU, NU CRED.
eu te sfatuiesc sa iei carti de la biblioteca daca vrei sa studiezi sau sa afli anumite informatii in legatura cu astrologia, pentru ca lucrurile de pe net nu ai de unde sa stii daca sunt adevarate sau nu. pot fi scrise de oricine. experti in domeniu, sau habarnisti care au scris niste tampenii, pentru a-i induce in eroare pe cei care le vor citi.
pe cand daca iei o carte, siguranta e mai mare.pentru ca acea carte este scrisa de astrologi, ocultisti care au studiat ani intregi acele lucruri si poate chiar le-au demonstrat. ei, sau altii.
la biblioteca gasesti o gramada de carti despre tot ce doresti.si sunt chiar interesante. (:

| emilia21 explică:

Paul 27 nu e un raspuns bun, si cred ca la varsta ta, ai putea da dovada de mai multa intelepciune, am cerut doar pareri nu semne de astea, dar nu-i nimic, n-am pretentii de la nimeni.pa

| emilia21 explică:

Mare lucru paul, oamenii mai gresesc, dar nu ma intereseaza parerea ta! si nici nu trebuia sa zici ca am gresit, ca din fericire vad!

| DricA a răspuns:

Eu cred in astrologie, consultare in astrologie gasiti pe zodiacool.ro. Mie mi se pare ca se potriveste cu ceea ce mi se intampla, de asta si cred in ea.
https://www. zodiacool.ro/astrologie/destin

| Voroliu a răspuns:

Eu cred în astrologie.Dar să ştiţi că eu nu m-am dus pe internet să citesc cărţi.De pe internet mi-am descărcat programe de astrologie. Cărţile de astrologie mi le-am cumpărat din librării.Şi am cărţi de astrologie din 3 domenii: astrologia occidentală,astrologia vedică s-au indiană şi astrologia chineză.Mi-am făcut singur harta astrologică natală, mi-am analizat-o singur, cu cartea în faţă, dar să ştiţi că nu-mi,, elaborez,, tranzitele natale.Astrologia este un studiu phihologic dar şi o analiză a destinului.