| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti in astrologie? Sau daca cineva v-ar ghici viitorul ati crede? Cum ati reactiona?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu as fi influentat

| Doub a răspuns:

Nu aş vrea să-mi aud viitorul, lalalalalalalala.

| R0R0 a răspuns:

Nu cred.
Daca cineva mi-ar prezice viitorul, nu l-as crede. M-as uita plictisita la el.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu as crede ca ce zic astrologii nu e adevarat

| SebylVane1890 a răspuns:

Cred ca exista locuri si lucuri in care ne putem citi viitorul, dar nu cred in persoanele care o fac.Nu as crede, pentru ca ti se spune doar cum le vine lor sau cum ar putea ei sa castige foloase de la tine.Nici ei nu au habar in si ce prezic.

| alexfab33 a răspuns:

Nu deoarece singurul viitor este acel care iti construiesti tu insuti