| Edy2012 a întrebat:

Credeti ca anul acesta 2012 va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| BlueBird05 a răspuns:

Au mai spus unii ca va fi in 2000, apoi 2006, in lumea asta nu stii ce sa mai crezi. Eu personal nu cred ca va fi sfarsitul lumii.happy

4 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Nu,nu se stie cand va fi :*:*

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Nu,nu cred asa ceva. Poate ca nu din cauza a ce spuneau mayasii.Doar Domnezeu poate sa stie asta.winking

| Dark13 a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va fi in 2012 niciodata doar cand va vrea Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in chestia asta cu Maiashii. sau alte lucruri. sfarsitul va veni, cand va veni... poate peste 1000000 de ani laughing)