| Eu_8005 a întrebat:

Cum credeti va fi sfarsitul lumii in anul 2012?big grin

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu, deoarece cred in Dumnezeuwinking

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Tareeelaughing

| Micheline a răspuns:

Nu va fi niciun sfarsit al lumii.O sa vina sfarsitul lumii pentru fiecare in parte.Pana atunci, traieste-ti viata si nu te mai framanta cu probleme de genu happy.

| Saya_1767 a răspuns:

Va veni atunci cand Dumnezeu vrea sa vina. Poate fi si maine, poate fi si poimaine, poate fi si peste 1000 de ani.Numai El stiehappy

| ski a răspuns:

Nu cred in sfarsitu' lumii, dar daca ar exista cred ca ar fi ceva cu explozii, cutremure si chestii de genu', dar cine stie, poate pana atunci ne cresc aripi si zburam pe luna laughing

| Eu_8005 explică:

Ms pentru raspunsuribig grin DaNiElA taree? asta nu e raspuns la intrebarelaughing