| Ionică a întrebat:

Ce credeti despre sfarsitul lumii din anul 2012? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumii, numai Dumnezeu stie, dar o sa fie o trecere lenta a omenirii, adica unii intr-o parte si altii in alta parte.

| Bucatarul.com a răspuns:

Traim si vedem, dar totul a inceput de la filmul 2012. Lumea inebuneste in urma la astfel de filme.
Cum s-a intamplat si cu Avatar, ca unii au inebunit si au incercat sa se sinucida ca nu pot sa viziteze taramul ala, Pandora sau ceva de genu.

| *Lyttle.me* a răspuns:

Nu stiu ce sa cred...
Prefer sa astept pana in 2012laughing. pana atunci imi traiesc viata cat pot de bine...Au mai fost perioade in care se zicea ca va fi sfarsitul lumiioh go on.si uite-ne aici. Ce parere ai?

| Zebi a răspuns:

O prostie
o sa-ti explic din ambele parti:
religios-nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii decat Dumnezeu Tatal
stiintific:pracic apocalipsa a inceput demult apocalipsa nu este acelasi lucu cu sfarsitul lumii...deci nu tine un moment, are un timp de desfasurare de o perioada mai indelungata asa ca sai linistit nu cred ca generatia noastra va prinde apocalipsawinking