| Kernyng a întrebat:

Sfarsitul lumii va fi in anul 2012?

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Nu stim sigur sigur
vor fi niste explozii solare foarte puternice care va dauna foarte mult
si presupun ca ai observat ca luna se,, micsoreaza``ei bine ea se indeparteaza facundui loc soarelui sa se apropie de pamant si s-ar putea sa ardem toti

dar nu putem noi sa spunemm atata timp cat numai dumnezeu stie cand va fi sfarsitul omenirii

[papa]

fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Lissy_7308 a răspuns:

Nimeni nu stie cand va fistraight face
deci thinking nu stiu

| Dragotta a răspuns:

Sa va zic ani in care se zicea sa va fi sfarsitul lumi.600-1000-1329-1400-1567-1870-1900-2000-2002 si acum 2012.Deci nu cred. Apropo darian explozia va fi in 2013 daca nu te documentezi te rog termina ok

| Alexysa_6950 a răspuns:

Nu va fi atunci ok nimeni nu stie decat Dumnezeu si nu mai dati intrebari banale

| rocker_6932 a răspuns:

Nu cred ca va fi sfirsitul lumii ca a spus si ca in 2002 sau nu stiu cind a spus ca va fi sfirsitul lumii