| Alecsandraa97 a întrebat:

Credeti ca reusiti? Incercati sa ajungeti cu limba la cothappy E imposibil!

8 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Tare dar imposibil laughing

| Xonia a răspuns:

Daca as avea gatul mai lung sau mana mai scurta as reusiilaughing
Goodhappy

| mih5a a răspuns:

N-am reusit! Eram cat pe ce sa imi rup gatul!laughing
Tare asta!winking

| RaR a răspuns:

Normal ca e imposibil

| andrei a răspuns:

Nu e imposibil uni oamnei pot sa faca asta alti nu:p

| AnneXp a răspuns:

Stiam ca e imposibil, dar am incercat...si era sa imi rup mana#-O...laughinglaughinglaughing

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Eram la doar 5 cm distanţă de cot când mi s-a pus un cărcel la gât.laughing
Probabil că dacă aveam limba mai mare cu acei 5 cm cred că reuşeam, tu ce zici?rolling on the floor
Bye!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorUnde ai vazut?rolling on the floor