| Euuw a întrebat:

Voi ce ati face daca va doriti foarte mult ceva si tot incercati sa-l aveti dar din pacate se pare ca nu aveti noroc (,) ca sa obtineti? renuntati incercand sa gasiti altceva mai bun sau tot incercati pana reusiti? credeti ca se merita sa incercati de nenumarate ori?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar gandind pozitiv si concentrandute la ceea ceti doresti gandul devine realitate in functie de intensitatea cu care te gandesti la el

| Euuw explică:

Eu nu am motivatie ca sa ajung la ceea ce-mi doresc... vreau dar din cate vad nu pot

| Foreveraloone a răspuns (pentru Euuw):

E o problema legata de dragoste?

| Euuw explică:

Nu, de slabirebig grin
mi s-a pus pata acum cateva luni si de atunci tot tin diete desi am o greutate normala si am observat ca am inceput sa iau serios in greutate deoarece tin o tine stracta 2-3 zile dupa care mananc absolut tot ce vreau sad
ma gandeam sa tin dieta cu mere timp de doua saptamani insa este a4a oara cand o incerc si nu o pot tine pana la capatsad

| Foreveraloone a răspuns (pentru Euuw):

Pai daca ai o greutate normala nu e nevoie sa tii cura de slabire. Abtine-te si tu de la dulciuri, fa mai mult sport decat sa tii cure de slabire inutile.Mananca seara mai putin si te vei pastra in greutatea normala. Daca ai putea sa te duci in fiecare seara pe stadion si sa dai cateva ture ar fi idealbig grin

| Euuw explică (pentru Foreveraloone):

Nu, vreau sa slabesc repedelaughing si faza cu abtine-te de la dulciuri nu merge.straight face

| Foreveraloone a răspuns (pentru Euuw):

Daca faci sport nu slabesti repede, doar iti mentii conditia fizicalaughing.E... daca nu poti sa te abtii de redus sigur poti big grin

| Euuw explică (pentru Foreveraloone):

Daca stiu ca sunt la dieta ma pot abtine ..pentru cateva zilewhistling numai ca dispare motivatia si se duce totu' naibiilaughing

| Foreveraloone a răspuns (pentru Euuw):

Eu cred ca cel mai bine e sa lasi dieta deoparte si sa duci o viata echilibrata.Respecti mesele zilnice, faci sport, arzi caloriile si e imposibil sa te ingrasi.Ba chiar iti modelezi si corpul big grin.

| Euuw explică (pentru Foreveraloone):

Neah, vreau dietalaughing stiu ca nu pot respecta ceea ce mi-ai spus asa ca raman la dieta.big grin

| Foreveraloone a răspuns:

Eu unul incerc pana cand reusesc. Daca ma axez pe un lucru nu-l las prea usor decat atunci cand imi dau seama ca nu pot sa-l obtin. Poate ca sunt uneori sacaitor, dar daca vreau sa obtin ceva cu greu ma reorientez spre altceva "mai bun".Nu stiu daca e o atitudine buna, dar asta sunt eu:d.