| Farcas a întrebat:

Credeti ca se va incalzi afara pana in luna iulie? in data de 2 merg la mare si mi-e frica ca vremea va fi tot ca si acum.adica de 2 saptamana ploua continuucrying

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Te asteptam la mare, ziua este super cald, e tocmai bine de plaja, iar seara iti recomand un pulover usor care sa tina piept vantului ce mai adie din cand in cand!
... dar sa stii ca la mare e placut si cand ploua!

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita ca se va incalzi.happyAm auzit ca va fi foarte cald.Deci distractie placuta la mare!big grin

| elena a răspuns:

Specialistii spun ca lunile iulie si august vor fi secetoase, deci foarte cald, dar eu nu cred intr-o prognoza pe un timp asa de indelungat, o prognoza meteo se da pe cel mult 3 zile, de aceea se spune timpul probabil. Mergi linistita la mare, va fi frumos.

daniela
| daniela a răspuns:

PAi se anunta o vara caniculara intrerupta de zile cu ploi si furtuni... sper sa prinzi partea cu canicula Bafta si vreme frumoasa

mariana
| mariana a răspuns:

Prognoza pentru lunile iulie si august este pentru timp frumos, asa ca sigur vei putea sa faci plaja.
Sa stii ca a fost mare nevoie de ploaie pentru ca, pamantul era foarte uscat si nu ar fi rodit nimic daca nu ploua.
Trebuie sa ai grija insa ca, va fi canicula si sa stai la plaja doar dimineata si dupa orele 17, pentru a nu te arde, folosind si sprayuri de protectie.

| alexa a răspuns:

Luna iulie va fi mai calduroasa decat in mod obisnuit, in cea mai mare parte a tarii. Potrivit prognozei ANM, vor fi atat zile caniculare, cu temperaturi ce vor depasi 35 de grade Celsius, cat si nopti tropicale, cand temperaturile nu vor scadea sub 20 de grade Celsius.
si lunile august si septembire vor fii la fel de caniculare...
dupa cum stii si tu luna iulie e luna lui cuptor deci atunci temperaturile sunt numai bune de mare:X:X:X

| greg a răspuns:

Cred ca dawinking

| turist a răspuns:

Eu merg in ultima saptamana din luna iunie...eu sper sa fie frumos...chiar daca ploua sa n-o tina una'n-truna...winking
distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu plec pe 3 la bulgari... la fel ca tine sper sa fie frumos si sa nu imi para rau. distractie placuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploua in continuu de 2 saptamani si ceva

| sarani a răspuns:

Se anunta vreme urata cam pana prin 8 iulie, iar dupa aceea incepe sa se indrepte. Sper sa nu fie asa.Sunt in acceasi situatie ca tine.Mona.