| banu007 a întrebat:

Credeti ca trucurile lui dynamo de pe discovery sunt adevarate(mersul pe apa, pe pereti teletportarea?)

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Da, teleportarea, impreuna cu alchimia sunt stiinte pe care organizatiile masonice incearca sa le ascunda pentru a putea manipula oamenii!

Amice, esti tampit daca crezi in teleportare.

| Niiiicu a răspuns:

Eu nu prea credbig grin

| PhoeniXman a răspuns:

Da, sunt adevarate "trucuri"! cum ai spus si tu, nu, nu se poate teleporta de adevarat... el este iluzionist nu magician... toate trucurile lui au o explicatie logica si pot fi facute de cei mai experimentati si cu o dexteritate mare.

| Manolache_Iulian_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...se poate sa fie facute si pe calculator. oricum, adevarate nu sunt.dar este un program interesant de pe discovery