| DnZuuL a întrebat:

Salut.Cei care ati auzit de Dynamo si magia imposibila..Credeti ca trucurile care le arata sunt adevarate? Adica are multe practic imposibile.Dar totusi e discovery big grin..Deci intrebarea mea este..Credeti ca trucurile lui sunt trucate sau adevarate?

3 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

Normal ca nu sunt reale. Mai devreme sau mai tarziu toate trucurile au sa fie dezvaluite. Am vazut ca multi au inceput sa dezvaluie trucurile pe care le folosesc "magicienii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt adevarate happy Nu in intregime, dar sunt trucuri pe care noi nu ni le putem explica.happyAsteapta caci curand vor aparea si raspunsurile la trucurile lui.

| AleexNC a răspuns:

Uita-te la video-ul asta si ai sa intelegi unul din trucurile lui.
Unii spun ca celora care le face trucuri sunt complici.
Dar oricum unele trucurui inca nu mi le pot explica:D
http://www.youtube.com/watch?v=DoyA69X7ipA